Zapraszam wszystkich Was, wszystkie działania, które podejmujemy są dla wszystkich, ze wszystkimi i dla wszystkiego. Jestem tu po to by ku życiu zmierzać i w życie obfitować innych.

Światła miłości bramą i stopami dla wielu może być każdy, bo jednocząc na możliwie wielu poziomach i przestrzeniach świadomości. Ten komunikat jest jeden, bo jedna prawda, a my w niej jak sami wiecie trwamy w zapomnieniu, że żyjemy i życiem jesteśmy, by życie tworzyć i nie przestawać na kawałku swojego świata, a raczej świata kolejnym dla nas kawałku.

Wierzę, że tak jak potrafimy, jednoczymy wszystkich, którzy na jedność są gotowi. W dawaniu, potrzebuję też wsparcia w w działaniach. Być może cały czas ponoszę piękny ciężar swoich konsekwencji tamtego ja, pewnie wielu z Was także, ale mamy już moc, moc życia.

Jeżeli starczy Wam siły, to łącząc wspólne działania Was lub Wam znajomych osób, możemy dokonać zmiany także na planie fizycznym, być jej częścią. Możemy się do kogokolwiek przyłączyć lub przyłączyć kogokolwiek.

Ta szklanka źródlanej wody uzdrawiania jest do połowy pełna. Wypełnia się, bo jest dla wielu od wielu 🙂

Dziękuję Wam, za wszystko co w życiu za nami i przed nami, jeżeli w czymś mogę pomóc, śmiało, pisz lub zapraszam do kontaktu. ❤️Paweł