Witam Cię i zapraszam, inspirować pragnę i mam nadzieję, że wśród tych programów znajdziesz taki, który będzie w stanie Ci pomóc lub w którym znajdziesz inspirację i zaangażowanie, by razem z nami pomagać innym.

W ramach akest Świadomości, zorientowany w kilku masowych obszarach wydarzeń, w programach tj. Pielgrzymi Życia, Senior Power, Architekci Życia, Światowe Wioski Życia i wiele innych programów w poszczególnych dziedzinach życia.

Większość z tych narzędzi jest obecnie prawie gotowych do wypuszczenia dla wszystkich ku miłości i prawdzie samej, eliminując bezrobocie, poczucie bezużyteczności, lęki i manipulacje oraz przyprowadzając do tych osób życie w różnej postaci, według ich potrzeb, a nie chcenia.

We wdzięczności i zaufaniu to otrzymaliśmy, bo przeze mnie i przez wielu to tylko przechodzi, kolejność nie ma końca i znaczenia.

Razem z zebranym zespołem kilkuset osób ogłaszamy zatem:

1. Akcje dla mieszkańców, naukowców i przedsiębiorstw:

2. Programy komplementarne:

A. Narodowy Program Wsparcia Seniorów – www.wsparcie.seniorow.pl, a w tym programy tj:

B. Narodowy Program Wsparcia Zatrudnienia

wsparcie.zatrudnienia.pl

  • Akademia Talentów – akademia.talentow.pl – dla osób z niepełnosprawnościami (pamiętajmy, że nikt nie jest doskonały, wszyscy mamy jakąś niepełnosprawność i każdy powinien odnajdywać i rozwijać swoje mocne strony :). W tym celu ważne jest sprawić, by osoba zaczęła patrzeć i czuć swój potencjał, na to co może zrobić, zamiast na to czego nie może.
  • Efektywność pracy zdalnej – 
  • Przyszłościowe Zawody Życia – Zawody.Zycia.pl
  • Krajowe Centrum Szkoleń – Centrum.Szkolen.pl

 

C. Narodowy Program Wsparcia Kształcenia
wsparcie.ksztalcenia.pl

 

D. Narodowy Program Wsparcia Ekspertów

 

D. Krajowy Program Wsparcia Rolnictwa

wspracie.rolnictwa.pl

 

E. Krajowy Program Wsparcia Żywienia
wsparcie.zywienia.pl

 

F. Krajowy Program Wsparcia Pracowników

wsparcie.pracownikow.pl