Przesilenie letnie to fantastyczny czas na podniesienie stojącego kamienia – w ogrodzie, w naturalnym miejscu, które odwiedzasz, a nawet w donicy na parapecie. Możesz ustawić stojący kamień jako część stałego świętego gaju, świętego ogrodu lub innej takiej przestrzeni kultu i zrobić to jako część swoich czynności związanych z przesileniem. Pełna energia światła słonecznego napełni twój stojący kamień, pozwalając mu promieniować błogosławieństwem i światłem na krajobraz.

Wybór kamienia, lokalizacji i czasu
Kamienny krąg w ekowiosce Syriusza – odbudowa świętych elementów krajobrazu
Kamienny krąg w ekowiosce Syriusza – odbudowa świętych elementów krajobrazu

Jako ktoś, kto wznosił stojące kamienie z wieloma innymi podczas rytuałów, wiem, jak ciężka jest ta praca, zwłaszcza na większą skalę. Starożytne – i współczesne – stojące kamienie i kamienne kręgi były tworzone przez wspólnoty ludzi pracujących razem, często przez długi czas. Rozmiar kamienia, który pojedyncza osoba lub mała grupa ludzi mogłaby położyć, nie przypomina masywnych starych kamieni, takich jak te widziane w Stonehenge, Avebury lub innych starożytnych miejscach w Wielkiej Brytanii.

A jednak mniejszy kamień, ustawiony przez jedną lub dwie osoby, jest nie mniej skuteczny we wnoszeniu tej uzdrawiającej energii i światła, tworząc przestrzeń do rytuału i umożliwiając obcowanie z ziemią.

Zacznij od poszukiwania kamienia, który dałabyś radę nieść i ustawić samodzielnie lub w małej grupie przyjaciół. Zwykle szukam kamieni, które są długie i cienkie. Kamienie stojące są idealne, jeśli można je umieścić w 1/3 w ziemi i 2/3 poza nią, w miejscu, w którym świeci słońce. Dlatego najlepiej stojącymi kamieniami są te, które są wysokie i nieco długie, ale niekoniecznie bardzo szerokie. Jest to jednak ogólna wskazówka, a twój kamień może mieć inny kształt. Kamienie zawierające trochę kwarcu są idealne (ponieważ kwarc jest doskonałym przekaźnikiem energii). Tam, gdzie mieszkam, mamy głównie łupki i piaskowce, wolałbym piaskowiec zamiast łupków, ponieważ piaskowiec ma wyższą zawartość kwarcu.

Nie spiesz się, szukając swojego stojącego kamienia. Szukaj go, gdy wędrujesz, po swoim podwórku, spacerujesz wzdłuż strumieni, po prostu będąc na świecie. Stojący kamień znajdzie cię we właściwym czasie. Znajduję wiele tego rodzaju kamieni podczas wędrówek i pływania kajakiem, ale doprowadzenie ich z powrotem do miejsca, w którym mogę je ustawić, może okazać się trudne – więc zrozum własne ograniczenia lub przesuwaj kamień powoli w czasie.

Kiedy już będziesz mieć swój kamień, znajdź odpowiednie miejsce, aby go ustawić – miejsce, w którym poczujesz inspirację, aby to zrobić. Może to być gdziekolwiek – na skraju lasu lub pola, na twoim podwórku, nawet na patio ustawionym w doniczce z kwiatami (jeśli skorzystasz z tej opcji, rozważ przeniesienie swojej „ naładowanej ” gleby w miejsca wymagające uzdrowienia. inne aspekty uzdrawiania ziemi, upewnij się, że angażujesz się w odpowiednie głębokie słuchanie, aby upewnić się, że A) ustawienie stojącego kamienia jest właściwe i pożądane oraz B) że masz odpowiedni czas i miejsce, aby wykonać taką pracę.

Podnoszenie kamieni w staromodny sposób
Podnoszenie kamieni w staromodny sposób… tak, to pod górę!

Aby ustawić kamień, wybierz szczęśliwy dzień i godzinę. Najbardziej szczęśliwym dniem w roku i momentem ustawienia stojącego kamienia jest południe w czasie przesilenia letniego, ponieważ przywołujesz energię słońca i ustawiasz kamień, gdy energia słoneczna osiąga szczyt zarówno w porze dnia, jak i rok będzie potężny. Możesz jednak wybrać dowolny inny dzień lub godzinę, ale sugeruję, abyś ustawił to na południe, jeśli to w ogóle możliwe.

Fizycznie, aby ustawić kamień, wykopujesz dziurę, umieszczasz ją tam, gdzie chcesz, a następnie wypełniasz ją z powrotem, sprawdzając, czy kamień pozostaje w żądanej pozycji podczas napełniania. Większość stojących kamieni wbija się około 1/3 w ziemię ze względu na stabilność. Naprawdę polecam, aby był naturalny – bez wylewania betonu. Po prostu wypełnij go tym, co wykopiesz, dodaj trochę żwiru lub mniejszych kamieni, jeśli chcesz, aby uzyskać stabilność, a kamień powinien dobrze sobie poradzić.

Jeśli chcesz, możesz posadzić coś wokół kamienia (kwiaty lub warzywa, jeśli jest w ogrodzie, nasiona lub żołędzie, które znajdziesz w pobliżu, gdzie ustawiasz kamień) i zostawić ofiarę.

 

Miejsce

W następnym tygodniu razem z zebranym zespołem kilkuset osób ogłaszamy Światowy Kongres Życia, Wypuszczamy Globalny Test Świadomości, zorientowany w kilku masowych obszarach wydarzeń, w programach tj. Pielgrzymi Życia, Senior Power, Architekci Życia, Światowe Wioski Życia i wiele innych programów w poszczególnych dziedzinach życia.

Większość z tych narzędzi jest obecnie prawie gotowych do wypuszczenia dla wszystkich ku miłości i prawdzie samej, eliminując bezrobocie, poczucie bezużyteczności, lęki i manipulacje oraz przyprowadzając do tych osób życie w różnej postaci, według ich potrzeb, a nie chcenia.

We wdzięczności i zaufaniu to otrzymaliśmy, bo przeze mnie i przez wielu to tylko przechodzi, kolejność nie ma końca i znaczenia.

Czuję, że nawet świat duchowy, a szczególnie ten świat, powinien się czuję pochylić nad losem innych ludzi i wyciąganiem ich z ciemności i fałszu, którego nie brakuje także w świecie duchowym, sami wiecie. Robimy to już za pomocą wielu projektów i narzędzi planu fizycznego, o których wcześniej wspomniałem.

Przejmujemy tez dostęp do technologii, pieniądza, edukacji i służby dla zdrowia, tworząc sieci, z zamiarem zbudowania konsorcji organicznych i projektów, zespołów, badań komplementarnych, bo mamy już własnego wirusa prawdy.

Pawel M., [18.02.21 15:29]
Co mogę przedstawić w takiej formie, to przekazuję jako forma zaciekawienia. Narzędzia, które właśnie przejmujemy jedna po drugiej, pozwalają nam ratować psychikę ludzi i przez to też łączymy wiele ugrupowań, które na poziomie kraju i świata się utworzyły.

Artur z Przemyśla wymyślił akcję „Odkręcania Świata”, która odbędzie się w Grodnie k. Złotowa już w piątek i sobotę i zdecydowaliśmy się, że przyjmie formę duchowo-warsztatową, będą nagrania w atmosferze kręgów, wyspy, drzewa, koła drewnianego, pochodni.

Chcemy tam przeprowadzić i Ceremonię Odkręcania Świata i ustanowić tym samym nowe święto „Święto Życia”, także warsztaty prowadzące do wyprawowania narzędzi dla osób obudzonych, ale niestety często brodzących w dysharmonijnych i mocno ich trzymających kajdanach o których sami macie świadomość.

Zapraszam wszystkich Was, wszystkie działania, które podejmujemy są dla wszystkich, ze wszystkimi i dla wszystkiego. Jestem tu po to by ku życiu zmierzać i w życie obfitować innych.

Światła miłości bramą i stopami dla wielu może być każdy, bo jednocząc na możliwie wielu poziomach i przestrzeniach świadomości. Ten komunikat jest jeden, bo jedna prawda, a my w niej jak sami wiecie trwamy w zapomnieniu, że żyjemy i życiem jesteśmy, by życie tworzyć i nie przestawać na kawałku swojego świata, a raczej świata kolejnym dla nas kawałku.

Wierzę, że tak jak potrafimy, jednoczymy wszystkich, którzy na jedność są gotowi. W dawaniu, potrzebuję też wsparcia w w działaniach. Być może cały czas ponoszę piękny ciężar swoich konsekwencji tamtego ja, pewnie wielu z Was także, ale mamy już moc, moc życia.

Jeżeli starczy Wam siły, to łącząc wspólne działania Was lub Wam znajomych osób, możemy dokonać zmiany także na planie fizycznym, być jej częścią. Możemy się do kogokolwiek przyłączyć lub przyłączyć kogokolwiek.

Ta szklanka źródlanej wody uzdrawiania jest do połowy pełna. Wypełnia się, bo jest dla wielu od wielu 🙂

Dziękuję Wam, za wszystko co w życiu za nami i przed nami, jeżeli w czymś mogę pomóc, śmiało, pisz lub zapraszam do kontaktu. ❤️Paweł

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *